Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ELLEN TROTZIG, (1878-1949): olja på duk, ´Den bamhärtige samariten´ signerad samt daterad 38, ca 100x130 cm (ca 130x150 cm)
853016
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här