Ellen Trotzig olja på duk

Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk
Ellen Trotzig olja på duk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ELLEN TROTZIG, (1878-1949): olja på duk, ´Den bamhärtige samariten´ signerad samt daterad 38, ca 100x130 cm (ca 130x150 cm)

853016

2020-12-20