Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA med två hyllplan, Axel Einar Hjorth, 1930-tal, jakaranda, höjd 103x115 cm, djup 38 cm
slitage, fanerbortfall, fläckar
853021
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här