Hemi golvlampor 1 par

Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par
Hemi golvlampor 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, Hemi, Klot 1, stomme i stål med läderklädd fot, kupor i aluminium, reglerbara, totalhöjd 135 cm

Bruksslitage, repor, senare läderklädd fot

853023

2020-12-14