Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÅRTEN CLAESSON, fåtölj, ´Gran Turismo´, Swedese, svart skinn, kromad benställning, höjd ca 80, sitthöjd 40, djup 90 cm
Smärre bruksslitage, repor
853027
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här