Mårten Claesson fåtölj Gran Turismo

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

MÅRTEN CLAESSON, fåtölj, ´Gran Turismo´, Swedese, svart skinn, kromad benställning, höjd ca 80, sitthöjd 40, djup 90 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, repor

853027

2020-12-29