Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MÅRTEN CLAESSON, fåtölj, ´Gran Turismo´, Swedese, svart skinn, kromad benställning, höjd ca 80, sitthöjd 40, djup 90 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, repor
853027
2020-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner