Klubbat för:
14 000 EUR
12 000 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA. Tillverkare Taito Oy, sent 1940-tal, polerad och perforerad mässing, 3 ljuspunkter, diameter 47 cm.
Slitage, ej funktionstestad.
853031
2021-04-18