Klubbat för:
1 800 EUR
Utropspris
1 600 EUR
TAPIO WIRKKALA, KANNA OCH ÅTTA BÄGARE, signerad TW. Silver 830. Kultakeskus, Tavastehus 1976-77, kannans höjd 25 cm, vikt 788 g, bägarnas vikt 1494
Obetydligt slitage.
853036
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här