Tibor Koos oljemålning

Tibor Koos oljemålning
Tibor Koos oljemålning
Tibor Koos oljemålning
Tibor Koos oljemålning
Tibor Koos oljemålning
Tibor Koos oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIBOR KOOS (1923-1999): Hamnbild, signerad och daterad T Koos 1960, olja på duk, ca 30x60 cm

853043

2020-12-14