Charles & Ray Eames 8 stolar
2020-12-29
853046
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES & RAY EAMES, 8 stolar, ´Eames plastic chair´, Vitra, samtida, kromad benställning, sits i polypropylen, stämplade, sitthöjd ca 43 cm
Smärre bruksspår, repor