Spegel från Ab Glas & Trä

Spegel från Ab Glas & Trä
Spegel från Ab Glas & Trä
Spegel från Ab Glas & Trä
Spegel från Ab Glas & Trä
Spegel från Ab Glas & Trä
Spegel från Ab Glas & Trä

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

SPEGEL, Ab Glas & Trä, Hovmantorp, fasettslipade glas, ekram 116x83 cm

Slitage, små skador

853054

2020-12-13