NILS JONSSON Garmi stolar

NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar
NILS JONSSON Garmi stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS JONSSON, "Garmi", stolar, 5 st, Troeds, Bra bohag,, 1960-tal, stomme av teak, textilklädda sitsar, brännstämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm

Ställvist krafftigt bruksslitage, fläckar och och slitage kring textilen, lösa vid fogarna, solblekta stommar med fläckar och stötmärken

853059

2020-12-16