Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, "Argenta", fat, Gustavsberg, stengods, glaserad med målad silverdekor, dekor av kvinna, märkt Gustavsberg Kåge 941, diameter ca 30, höjd 7,5 cm
Slitage, lagning, krackelyr
853078
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här