Hubert von Herkomer oljemålning 1800-talets slut

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

HUBERT VON HERKOMER (1849-1914): komposition med kvinna i fåtölj, olja på pannå, signerad H. Herkomer, daterad 1887, ca 30x23 cm

Slitage längs kanterna efter ram

853087

2020-12-25