Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
HUBERT VON HERKOMER (1849-1914): komposition med kvinna i fåtölj, olja på pannå, signerad H. Herkomer, daterad 1887, ca 30x23 cm
Slitage längs kanterna efter ram
853087
2020-12-25