Lockurna och skål Rosenthal

Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal
Lockurna och skål Rosenthal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, lockurna, skål, 2 dlr., porslin, Tyskland, 1900-talets andra hälft, lysterglasyr, dekor i guld, höjd ca 11-33, diameter 22 cm

Skålen med smärre nagg

853089

2020-12-14