Soffbord Asien
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1900-talets slut, Asien, massiv teak, genombruten dekor, ovansidan med glasskiva, höjd 52, 120x68 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skiva med nagg
853096
Päivämäärä:
2020-12-14