Soffbord Asien

Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien
Soffbord Asien

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, 1900-talets slut, Asien, massiv teak, genombruten dekor, ovansidan med glasskiva, höjd 52, 120x68 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, skiva med nagg

853096

Päivämäärä:

2020-12-14