Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, 4 stolar, ´Eames plastic chair´, Vitra, samtida, kromad benställning, sits i polypropylen, stämplade, sitthöjd ca 43 cm
Smärre bruksspår, repor
853100
2020-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här