Charles & Ray Eames 4 stolar

Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar
Charles & Ray Eames 4 stolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, 4 stolar, ´Eames plastic chair´, Vitra, samtida, kromad benställning, sits i polypropylen, stämplade, sitthöjd ca 43 cm

Smärre bruksspår, repor

853100

2020-12-29