Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, plåt och mässing, 1900-talets mitt, empirestil, för sex ljus, invändigt elektrifierad, höjd ca 65 cm

Slitage

853106

2020-12-14