Väggrelief efter Thorvaldsen

Väggrelief efter Thorvaldsen
Väggrelief efter Thorvaldsen
Väggrelief efter Thorvaldsen
Väggrelief efter Thorvaldsen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGRELIEF, gips, 1800-talets slut, efter Thorvaldsens "Natten", försilvrad med ram målad i svart, diameter
38 cm

Smärre nagg

853108

2021-02-28