Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, "Argenta", urna med lock, Gustavsberg, stengods, glaserad med målad silverdekor, märkt Gustavsberg Kåge 935, höjd ca 23,5 cm
Bruksslitage, lock med större nagg
853141
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här