Wilhelm Kåge Gustavsberg Argenta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, "Argenta", urna med lock, Gustavsberg, stengods, glaserad med målad silverdekor, märkt Gustavsberg Kåge 935, höjd ca 23,5 cm

Bruksslitage, lock med större nagg

853141

2020-12-13