Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Lisbeth och kalven, signerad i blyerts, etsning, ca 30x23 cm

Ett stort antal fläckar, veck

853151

2020-12-16