Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1900-talets mitt, Kina, cloisonné samt mässing, floral dekor med figurscen, höjd ca 30 cm

FUngerar vid inskrivningtillfället, bruksslitage

853171

2020-12-16