Klubbat för:
22 000 SEK
5 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, rysk, m/1809, pipa med skarpa provstämplar, låsbleck signerat Tula 1813, längd 43 cm
Skador: Stockskador, slitage, korrosion
853173
2020-12-21