Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Domherre, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 35x27 cm, oramad
Kuntoraportti
853174
Päivämäärä:
2020-12-16