Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTO & JEAN-CLAUDE, The Umbrellas, signerad och daterad Christo 1989, offset, med dedikation "To Catharina", ca 85x68 cm
Blekt
853196
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här