Duk 1800-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSDUK, omkring 1800-talets mitt, linndedamast, heltäckande dekor i nyrokoko, med rocailler och blomster av varierande slag, broderat monogram (KU) under krona, ca 485x200 cm
Äldre lagningar
853203
2020-12-19