Duk 1800-tal

Duk 1800-tal
Duk 1800-tal
Duk 1800-tal
Duk 1800-tal
Duk 1800-tal
Duk 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSDUK, omkring 1800-talets mitt, linndedamast, heltäckande dekor i nyrokoko, med rocailler och blomster av varierande slag, broderat monogram (KU) under krona, ca 485x200 cm

Äldre lagningar

853203

2020-12-19