Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

YTTERFODER, sannolikt Japan,1900-tal, patinerad brons, höjd ca 7, samt ca 22x12 cm

Kuntoraportti

Slitage

853212

Päivämäärä:

2020-12-16