Ytterfoder
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
YTTERFODER, sannolikt Japan,1900-tal, patinerad brons, höjd ca 7, samt ca 22x12 cm
Kuntoraportti
Slitage
853212
Päivämäärä:
2020-12-16