Ibelo tändare 18 k guld
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
TÄNDARE, Ibelo, 18 k guld samt mässing, ca 1950-tal, Tyskland, fodralet med svensk importstämpel samt stämplad 18 k, vikt på fodralet ca 19,7 g
Saknas 1 skruv till tändaren, fodralet med gravyr i botten, i övrigt smärre slitage
853213
2020-12-17