Ikon Ryssland 1800-tal

Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

IKON, Ryssland, 1800-talets början, tre helgon, tempera på pannå, ca 50x42 cm

Slitage, färgbortfall

853214

2020-12-14