Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, arbetsstol, 1970-tal, läderklädd i mintgrönt, på stålunderrede med hjul, höj och sänkbar, sitthöjd 42-50 cm
Slitage, huvudstöd och armstöd med fläckar
853216
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här