Bruno Mathsson arbetsstol

Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol
Bruno Mathsson arbetsstol

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, arbetsstol, 1970-tal, läderklädd i mintgrönt, på stålunderrede med hjul, höj och sänkbar, sitthöjd 42-50 cm

Slitage, huvudstöd och armstöd med fläckar

853216

2020-12-14