Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, handarbetande kvinna vid fönster, olja på pappannå, omkring sekelskiftet 1900, ej signerad, 34,5 x 25 cm.

853223

2020-12-20