Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, Ekipage på ritt genom stad, olja på duk, 1800-tal, ej signerad, ca 47 x 585 cm.
Krackelyr, uppfodrad på pappannå, retuscher.
853224
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här