Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Ekipage på ritt genom stad, olja på duk, 1800-tal, ej signerad, ca 47 x 585 cm.

Krackelyr, uppfodrad på pappannå, retuscher.

853224

2020-12-20