Modellstudie

Modellstudie
Modellstudie
Modellstudie
Modellstudie

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: troligen Willie Weberg, (tidigare Johansson), Modellstudie, olja på duk, signerad WJ ocg daterad 55, 35 x 24 cm.

Uppklistrad på pappannå, små nålhål i hörnen.

853225

2020-12-20