Fåtöljer 1 par
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, sitar i flätad rotting, stomme i svartlackerad metall, sittöjd ca 36 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
853235
Päivämäärä:
2020-12-16