Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PELARBORD, ca 1920-tal, art deco, skuren dekor med hexagonformad pelare, toppskivan med handmålad dekor av kollebri och blommor, höjd ca 78, diameter 42 cm
Bruksslitage
853239
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här