Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

PELARBORD, ca 1920-tal, art deco, skuren dekor med hexagonformad pelare, toppskivan med handmålad dekor av kollebri och blommor, höjd ca 78, diameter 42 cm

Bruksslitage

853239

2020-12-16