Matbord funkis
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1940-tal, funkis, stomme av björk och bok, toppskivan med laminat, undertill med utdragbara skivor á 47 cm, höjd ca 75, 100x75 cm, total längd med iläggsskivor ca 194x75 cm
Bruksslitage
853247
2020-12-16