Speglar 1 par i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, bronserade, träskurden dekor, ca 59x24 cm

Slitage, bortfall av bronsering, lagning

853248

2020-12-15