Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, tidigt 1900-tal, luckor med bakomliggande hyllor, björk, inuti klädd med tyg, nyckel saknas, lösa delar medföljer,höjd ca 76 samt 67x33 cm

Nyckel saknas, nyckelbrickan trasig, bruks och åldersrelaterat slitage

853257

2020-12-16