Hängskåp
Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, tidigt 1900-tal, luckor med bakomliggande hyllor, björk, inuti klädd med tyg, nyckel saknas, lösa delar medföljer,höjd ca 76 samt 67x33 cm
Nyckel saknas, nyckelbrickan trasig, bruks och åldersrelaterat slitage
853257
2020-12-16