Klaffbord Pembroke table

Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table
Klaffbord Pembroke table

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, fanerat i mahogny, 1800-talets första hälft, så kallat "Pembroke table", en låda i sargen, höjd ca 75, 88x49, klaffarna á 15 cm

Ytskador

853260

2020-12-15