Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, 1960-tal, underede av teak, kvadratisk skiva med emaljerad dekor, brännstämplad undertill Säffle Möbelfabrik, höjd ca 53, 90x90 cm
Bruksslitage
853261
2020-12-16