Soffbord Säffle Möbelfabrik

Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik
Soffbord Säffle Möbelfabrik

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, 1960-tal, underede av teak, kvadratisk skiva med emaljerad dekor, brännstämplad undertill Säffle Möbelfabrik, höjd ca 53, 90x90 cm

Bruksslitage

853261

2020-12-16