Gustavsberg servisdelar

Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar
Gustavsberg servisdelar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAVSBERG, "God Jul", servisdelar, 2 dlr, 1900-tal, grötskål samt kandelaber, signerade, kandelaberns höjd ca 22 cm

Smärre slitage

853262

2020-12-16