Martti Rytkönen vas

Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas
Martti Rytkönen vas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARTTI RYTKÖNEN (född 1960): "Ramses", vas, klarglas, Orrefors, signerad MR, 6523623, höjd 24,5 cm

Smärre fotringsnagg

853264

2020-12-16