Cykel Itera
Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
CYKEL, "Itera", Heva AB/Vilhelmina Plast AB. Modellen lanserad 1982, tillverkad till största delen i kompositplast. 3 växlar, nyckel finns
Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Säljs i befintligt skick.
853266
2020-12-16