Cykel Itera

Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera
Cykel Itera

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

CYKEL, "Itera", Heva AB/Vilhelmina Plast AB. Modellen lanserad 1982, tillverkad till största delen i kompositplast. 3 växlar, nyckel finns

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Säljs i befintligt skick.

853266

2020-12-16