Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, fanerat i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, empire, fackinredning, lejontassar, höjd ca 71, 54x40 cm, nycklel finns
Fanerskador, nyckel finns
853267
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här