Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPELBORD, fanerat i mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, intarsiadekor, låda i sargen, höjd ca 78, 88x44 cm
Smärre slitage
853270
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här