Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, fanerat i mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, intarsiadekor, låda i sargen, höjd ca 78, 88x44 cm

Smärre slitage

853270

2020-12-15