Fåtölj Danmark

Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark
Fåtölj Danmark

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, JM Birking, Danmark, 1970-talet, stomme av bok, brunfärgad skinnklädsel, sitthöjd ca 40, rygghöjd 83 cm

Bruksslitage, skador på skinnklädseln

853273

2020-12-16